Haber

“Kutuda Süt Sağacağımı Düşünmezdim” Diyen Hazal Kaya’ya Verdiği Yersiz Tepki Sizi Çıldırtacak!

28 Mayıs’ta gerçekleşecek ikinci tura çok az kaldı! Geçtiğimiz gün “Sandıkta süt sağacağım aklıma gelmezdi” sözleriyle seçimlerde sandık gözlemcisi olacağını açıklayan Hazal Kaya’ya @sevdaturkusev isimli kullanıcıdan korkunç bir yorum geldi. Ayrıntılar?

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde ikinci çocuğunu kucağına alan ünlü oyuncu Hazal Kaya, ikinci tıpta şahit olacağını açıklamıştı.

şahit oldum Defterimi ve kalemimi aldım ve online gözlem eğitimimin başına oturacağım. Sandıkta sağım olacağını düşünmemiştim, bu yüzden olacak. Her şey çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceği için. Şahit olun canlarım.

Deprem sürecinde hamile olmasına rağmen gece gündüz demeden özveriyle çalışan Hazal Kaya’nın bu sefer sandık başına çıkacak olması çok sayıda kişi tarafından takdirle karşılandı ve “Hayırlı olsun!” dedi.

Ancak @sevdaturkusev isimli bir kullanıcı Hazal Kaya’nın “Sandığa sağılacağımı düşünmezdim” sözüne alay ederek akıllara durgunluk veren bir yorum yaptı:

Ne düşündüğünüzü bilmiyoruz ama “Bu hangi şov?” “Ulus içinde!” Vurguyu yapan @sevdaturkusev isimli kullanıcı Hazal Kaya’nın altını çizmek istediğini tam olarak anlamamış güya?

1. Buyrun yorumlar konuşsun… Yazar olan @sevdaturkusev adlı kullanıcının düşünceleri ve yazım yanlışlarıyla baş başa bırakalım sizi ?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13.

14. ?

15. Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım ?

haber-uskudar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu