Haber

Samsung Electronics Türkiye – Deprem Sonrası Destek Çalışmaları

Ülkemizi derinden etkileyen sarsıntı felaketinin yaralarını sarmak için çıktığımız uzun yolculuğumuzda yeni adımlar attık.

Beyaz eşyalarımızı Kahramanmaraş ve Hatay’da ihtiyaç sahibi depremzedelerin kullanımına sunduk. Samsung buzdolabı, çamaşır ve kurutma makinelerimiz ilgili kurumların yönlendirmesiyle depremzedelerin hizmetine sunuldu.

“Mobil Servis Onarım Merkezimizi” İskenderun kesintili barınak alanına yakın AFAD binası önüne konumlandırdık. Burada ücretsiz cihaz tamirlerinin yanı sıra taşınabilir eserlerimizi depremzedelerin ücretsiz ve sınırsız kullanımına sunuyoruz. Seyyar servis merkezimiz düzenli aralıklarla sallama alanında farklı noktalarda hizmetine devam etmektedir.

Portatif ultrason cihazlarımız ilgili kurumların yönlendirmesiyle deprem bölgesindeki hastanelere teslim edildi. Şu anda Malatya, Adıyaman, Şanlıurfa, Gaziantep, Kahramanmaraş, Hatay ve Adana’da çeşitli hastanelerde taşınabilir ultrason cihazlarımızla yaralıların tedavisine destek olmaya çalışıyoruz.

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) iş birliğiyle hayata geçirdiğimiz ‘Samsung Küresel Hedefler’ bağış uygulamasıyla, Türkiye’deki depremin yaralarını sarmak için dünyanın dört bir yanındaki Samsung Galaxy kullanıcılarını ortak bir platformda buluşturduk.

Deprem felaketi sonrası ortaya çıkan farklı ihtiyaçlara çözüm bulmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu